про нас

BEST (Board of European Students of Technology) або Рада студентів технічних університетів Європи - це постійно зростаюча, некомерційна, неполітична організація. Починаючи з 1989 року BEST забезпечує спілкування, культурні зв'язки, та можливість обміну для студентів усієї Європи.

95 локальних групи у 33 країнах світу створюють зростаючу, добре організовану, потужну, молоду та інноваційну студентську мережу. Більш ніж 3300 студентів залучені до щоденного розвитку нашої організації та майже мільйон студентів брали участь у наших заходах.
BEST допомагає студентам технічних університетів з Європи стати більш інтернаціонально налаштованими, за допомогою кращого розуміння Європейської культури і розвитку здібностей допомагати і працювати в навколишньому світі. За допомогою курсів BEST-у та Інженерних змагань студенти можуть розширювати свої знання у галузях, що близькі до їх технічної освіти.

BEST як організація створює простір, у якому студенти зможуть обмінюватись знаннями за допомогою організації таких заходів як: академічні курси, інженерні змагання, навчальні симпозіуми, тренінги, культурні обміни та заходи для відпочинку. З іншого боку, BEST намагається розширити горизонт ринку праці, організовуючи заходи пов'язані з навичками роботи (ярмарки вакансій, відвідини компаній, семінари). BEST розробив свою власну систему тренінгів, тому учасники BEST-у мають можливість вдосконалювати свої вміння і знання, практикуючись проводити тренінги по технічних чи особистих навичках.

 

Сфери діяльності

  • розвиток громад, активізму
  • інформаційно-просвітницька діяльність
  • oсвіта

Цільові групи

  • молодь і підлітки

На мапі